BioProtect Card

BioProtect Card neutralizuje škodlivé záření v našem okolí, harmonizuje používané zařízení a patogenní zóny. Karta je vhodná pro pasivní ochranu, kdy se nosí na těle a chrání před zářením pocházejícího z vnějších zdrojů, jako zapnutých mobilů, počítačů, wifi, vysílačů operátorů mobilních sítí a mnohé jiné působící všude kolem nás (v kavárně, na ulici , náměstích, doma…) , Pro aktivní ochranu se aplikuje přímo na  jednotlivá  zařízení. Při používání BioProtec Card se budete opět lépe cítit, koncentrovat, budete klidnější, vyrovnanější a lépe spát.

 

Výhody

  • chrání před negativním zářením
  • chrání Vás
  • harmonizuje
  • nenarušuje technicky provoz odrušeného zařízení
  • jednoduše se  instaluje
  • ……

Použití

Pro neutralizaci elektromagnetického záření počítačů , televizí, Hifi, radií, videorekorderů, cd-přehravačů, faxů, ledniček, vysavačů, mikrovlnek, … veškerých elektrospotřebičů ( běžné elektrovybavení domácností, kanceláří, firem ,…). Elektrosmog elektrického vedení a veškerého vybavení domů a bytů může být taktéž neutralizováno BioProtect Card.

Neutralizace záření biopatogenních zón.

Nejjednodušší zbůsob ochrany před elektrosmogem z okolí je nošení BioProtect Card při těle.

 

Instalace

Počítače , televize, Hifi, radia, videorekordery, cd-přehravače,…
BioProtec Card jednoduše připevněnte na dané zařízení. Buď na jeho vnější obal nebo přívodový elektrokabel.

Dům a byt
Bioprotect Card připevněte na plechová dvířka přívodového elektrorozvaděče. Velice účinné, jeli možné,  je BioProtec Card připevnit přímo na přívodový elektrokabel domu či bytu. Při instalaci musí být dodrženy veškeré bezpečnostní předpisy týkající se elektrozařízení samého.

Z vnějšku přicházející záření ze stanic mobilních operátorů
Jednoduše položte BioProtect Card na neželeznou podložku. Takto instalovaná karta neutralizuje oblast o poloměru cca. 15m

Patogenní zóna
BioProtect card položte jednoduše přímo na patogenní zónu. Takto instalovaná karta neutralizuje vliv patogenní zóny v okolí cca. 7 m. V případě, že zóna není přesně lokalizována, noste BioProtect Card přímo na těle.

Další informace

BioProtec Card je voděodolná a při denodenním nošení a užívání nebyl dosud zjištěn úbytek její účinnosti. Vysokofrekvenční záření, rentgen nebo magnety nemohou účinek karty zrušit.

Velikost  BioProtect Card je identická s velikostí kreditní karty.

Certifikace produktů

produkty jsou certifikovány mezinárodními nezávislými společnostmi IIREC a IGEF. Schopnost neutralizace elektromagnetického záření byla prokázána.

 

Upozornění: Nezávisle na subjektivních pocitech a očekáváních uživatele, BioProtect při správném používání a instalaci neutralizuje škodlivé záření.