BioProtect Mobil – Handy

Neutralizuje škodlivé elektromagnetické záření. BioProtect Handy cca. 1,5×2,5 cm veliká samolepící folie se výborně hodí k odrušení záření u mobilních telefonů, bezdrátových radiotelefonů, jejich základových stanic, normálních analogových i ISDN telefonů, vysílaček, Baby-chůviček, WLAN-zařízení,….
BioProtect Handy harmonizuje prostředí v okolí používaného zařízení, takže se budete opět lépe cítit, koncentrovat, budete klidnější, vyrovnanější a lépe spát.

Výhody

  • chrání před negativním zářením
  • chrání Vás
  • harmonizuje
  • nenarušuje technicky provoz odrušeného zařízení
  • jednoduše se  instaluje
  • …..

Použití

BioProtect Handy se aplikuje u mobilů, bezdrátových radio-telefonů, jejich základových stanic, vysílaček, Baby-chůviček, analogových i ISDN telefonů, WLAN zařízení,….

Instalace

Mobily, bezdrátové telefony, vysílačky,...
Sejměte ze zadní strany BioProtect Handy ochrannou folii a jednoduše jej přilepte na očištěnou a odmaštěnou plochu zařízení, nebo telefon (zařízení) otevřete a Chip jednoduše položte na baterii. Poté aparát opět uzavřete.

Základová stanice radio-telefonu,
Sejměte ze zadní strany BioProtect Handy ochrannou folii a jednoduše jej  přilepte na očištěný a odmaštěný zdrojový napájecí kabel.

Telefon analogový a ISDN
Sejměte ze zadní strany BioProtect Handy ochrannou folii a jednoduše jej  přilepte na očištěný a odmaštěný telefonní kabel.

WLAN Router (Wifi)
Sejměte ze zadní strany BioProtect Handy ochrannou folii a jednoduše jej  přilepte na očištěnou a odmaštěnou anténu zařízení.

Certifikace produktů

produkty jsou certifikovány mezinárodními nezávislými společnostmi IIREC a IGEF. Schopnost neutralizace elektromagnetického záření byla prokázána.

Upozornění: Nezávisle na subjektivních pocitech a očekáváních uživatele, BioProtect při správném používání a instalaci neutralizuje škodlivé záření.